تفاوت VPN خصوصی و VPN مشترک چیست؟

VPN خصوصی یک آدرس آی پی (پروتکل اینترنت) ارائه می دهد که فقط شما می توانید استفاده کنید. از این رو، شما نباید نگران باشید که هر وبسایت ممنوع و یا لیست سیاه را داشته باشید، مگر اینکه هر یک از شرایط و ضوابط آنها را نقض کنید. این همچنین به شما کنترل کلی بر کارایی آدرس IP می دهد. در نتیجه VPN های خصوصی گران تر از VPN های مشترک هستند. از سوی دیگر، VPN های اشتراکی یک آدرس IP ارائه می دهند که به طور همزمان توسط سایر کاربران نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که هزینه ها را با کاربران مختلف به اشتراک می گذارید، آنها نیز مقرون به صرفه تر از VPN خصوصی هستند. با این حال، اگر یکی از کاربران در VPN مشترک ممنوع شود، خطر رد شدن از آن ممنوع است.

استفاده و مزایای VPN

با داشتن VPN در دستگاه های رایانه ای خود نصب شده، شرکت ها اکنون می توانند منابع اینترانت خود را به کارکنانی که از خانه یا دفاتر شاخه های راه دور کار می کنند گسترش دهند. VPN ها همچنین می توانند از فایروال ها و محدودیت های جغرافیایی عبور کنند. دانش آموزان همچنین می توانند از طریق شبکه های VPN در خانه های خود اطلاعاتی را که توسط مدارس و سازمان های آنها ارائه می شود، دسترسی داشته باشند.

VPN ها (شبکه خصوصی مجازی) چگونه کار می کنند؟

یک VPN یک تکنولوژی حفاظت از حریم خصوصی اینترنت یا شبکه ارتباطی است که به کاربران اجازه می دهد تا به طور ایمن به شبکه های خصوصی دسترسی پیدا کنند و داده ها را از طریق شبکه های عمومی به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، شبکه اختصاصی مجازی فراهم می کند امنیت و امنیت اطلاعات انتقال یافته از طریق اینترنت.

برای خرید پروکسی یا خرید socks5 به صفحه فروشگاه ما مراجعه کنید.ما سرویس ها پروکسی تلگرام , پروکسی اختصاصی را در اختیار کاربران خود قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =